- слово Керуючого партнера

Реалії сьогодення змушують нас сприймати Право та Закон в Україні здебільшого як засоби самозахисту, не зважаючи на їх природне покликання – забезпечення порядку в суспільстві та розвиток останнього. Особливо яскраво це виявляється у відносинах з державними органами, зокрема і з "правоохоронною" системою, яка в суспільстві асоціюється лише з репресивною функцією держави. Зрозуміло, що абсолютно неприйнятною є ситуація, коли основна функція правоохоронних органів – захисна – не реалізується належним чином або реалізується переважно для захисту інтересів держави (влади). До того ж у кращому випадку поза увагою залишаються як інтереси пересічних законослухняних громадян, так і учасників господарських та корпоративних відносин, які в силу тих чи інших обставин не належать до провладних прихильників, в гіршому ж випадку — ці права цинічно нехтуються, порушуються, не визнаються.

Аби виправити цю ситуацію ми створили адвокатське об’єднання “Збаранський і партнери”. Ми пропонуємо принципово новий підхід до питань захисту прав та охоронюваних законом інтересів громадян та юридичних осіб будь-яких організаційно-правових форм та власності.

Наша особливість – це глибоке знання теорії кримінального права і процесу, а також розуміння специфіки діяльності правоохоронних органів. Ми допомагаємо Вам використовувати захисну функцію правоохоронних органів для реалізації Ваших потреб. Ваша мета – захист своїх прав і свобод; наша ціль – гарантія такого захисту з найефективнішим використанням Права і Закону. Ми станемо представниками Ваших інтересів в органах державної влади і єдиними посередниками у взаємодії з правоохоронними органами.

Галузі нашої спеціалізації: кримінальне право і процес, діяльність правоохоронних органів і судочинство, корпоративні питання та комерційна діяльність.

Ми не обмежуємось співпрацею лише з великими підприємствами; кожен наш адвокат, отримуючи гонорар за свою роботу, завжди пам'ятає про тих, хто не в змозі оплатити його послуги. Саме тому консультування для усіх наших клієнтів ми здійснюємо безкоштовно, а для найбільш незахищених верств населення увесь спектр наших послуг – pro bono.

Ми здійснюємо свою діяльність у таких регіонах: м. Київ та область, Дніпропетровська, Полтавська, Миколаївська, Херсонська та Харківська області.

Завдяки співпраці з нами Ви станете рівноправним учасником у відносинах з державними органами, адже ми повністю розуміємо специфіку кримінального процесу і вміємо використовувати усі дозволені засоби захисту.

З повагою,
Керуючий партнер АО “Збаранський і партнери”                                                   Владислав Збаранський

Рекомендуем: Детская и подростковая одежда Сток из Европы
Система Orphus