Цінова політикаМи пропонує Вам обирати ту систему оплати наших послуг, яка найбільш підходить саме Вам: залежно від Ваших побажань ми можемо запропонувати фіксовану оплата за разові послуги, погодинну оплату або абонентську плату.

Виконання разової послуги передбачає, що сторони обумовили зміст послуги, її обсяг, в якому вона надається, її складність. Оплата в такому разі відбувається за фіксованою ставкою, визначеною в договорі. Застосовується, як правило, до типових процедур (складання позову, підготовка скарги, аналіз договору тощо). Орієнтовний перелік таких послуг та їх приблизну вартість можна переглянути тут.

Погодинна оплата передбачає, що оцінено одну годину роботи адвоката (помічника адвоката) і оплата здійснюється залежно від кількості часу, витраченого на виконання доручення Клієнта. Така форма оплати застосовується у випадках, коли заздалегідь важко визначити перелік і обсяг послуг, необхідних для вирішення того чи іншого питання. Це може бути, наприклад проведення слідчої дії за участі захисника (допит може тривати 1,5 години, а може і 8), судове засідання (може бути 5 хвилин, а може — 3 години) тощо.

Юридичне абонентське обслуговування передбачає, що Клієнт щомісячно сплачує визначену сторонами у договорі суму (абонентну плату). За таким договором Клієнту надається широкий спектр юридичних послуг (усні та письмові консультації, представництво у судах, складання процесуальних документів, аналіз договорів, кадрові питання, інвестиційні, антимонопольні та інші справи). Застосовується як правило у випадку значної кількості однотипних судових справ, під час здійснення захисту від кримінального переслідування тощо.

Із загальними положеннями про гонорар можна ознайомитись тут.

Рекомендуем: Детская и подростковая одежда Сток из Европы
Система Orphus