Цінова політикаМи пропонує Вам обирати ту систему оплати наших послуг, яка найбільш підходить саме Вам: залежно від Ваших побажань ми можемо запропонувати фіксовану оплата за разові послуги, погодинну оплату або абонентську плату.

Виконання разової послуги передбачає, що сторони обумовили зміст послуги, її обсяг, в якому вона надається, її складність. Оплата в такому разі відбувається за фіксованою ставкою, визначеною в договорі. Застосовується, як правило, до типових процедур (складання позову, підготовка скарги, аналіз договору тощо).

Погодинна оплата передбачає, що оцінено одну годину роботи адвоката (помічника адвоката) і оплата здійснюється залежно від кількості часу, витраченого на виконання доручення Клієнта. Така форма оплати застосовується у випадках, коли заздалегідь важко визначити перелік і обсяг послуг, необхідних для вирішення того чи іншого питання. Це може бути, наприклад проведення слідчої дії за участі захисника (допит може тривати 1,5 години, а може і 8), судове засідання (може бути 5 хвилин, а може — 3 години) тощо.

Юридичне абонентське обслуговування передбачає, що Клієнт щомісячно сплачує визначену сторонами у договорі суму (абонентну плату). За таким договором Клієнту надається широкий спектр юридичних послуг (усні та письмові консультації, представництво у судах, складання процесуальних документів, аналіз договорів, кадрові питання, інвестиційні, антимонопольні та інші справи). Застосовується як правило у випадку значної кількості однотипних судових справ, під час здійснення захисту від кримінального переслідування тощо.

Із загальними положеннями про гонорар можна ознайомитись тут.

Рекомендуем: Детская и подростковая одежда Сток из Европы
Система Orphus